A Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola tisztelettel meghívja Önt MÉSZÁROS ANDRÁS  TERMÉSZETLESEN című kiállításának megnyitójára 2023. november 17-én 16.30-ra a Halász Gedeon Eseményközpontba.

A kiállítást megnyitja:

Rodics Eszter

a Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola elnöke

A kiállítást bemutatja:

Mészáros András

természetfotós

 Helyszín: Halász Gedeon Eseményközpont

2475 Kápolnásnyék, Kazinczy u. 22-30.

A kiállítás 2024. január 31-ig, hétköznapokon 10-16 óráig látogatható.
A kiállítás megnyitó INGYENES, azt követően a tárlat 500 Ft-os belépőjeggyel látogatható.

 

Mészáros András kezdetben autodidakta módon tanulta a természetfotózást, majd Zsila Sándor lett tanítómestere. Gárdonyban él, fotóinak legnagyobb részét a Velencei-tó térségében készíti. Neve világszerte ismertté vált szakmai körökben, amikor 2009-ben Londonban elnyerte a rangos BBC–Veolia Az év Természetfotósa verseny első helyezését az Egyéb állatok viselkedése kategóriában. A természetfotózáson belül a részletek fotózása az, ami leginkább érdekli. A makró fotózás végtelen lehetőségén túl a nehezen megközelíthető témák vonzzák, így a madár- és vadfotózás. Számos helyen rendeztek már kiállításokat munkáiból hazánkban, de határokon túl is. Rendszeresen meghívják képeit a NaturArt - az Év természetfotósa kiállításra, amelyről több ízben hozta el Az év természetfotósa díjat.