Nagy érdeklődés övezte ingyenes, családi napunkat ma a velencei pumpapályán.

A rendezvényen először Rodics Eszter, a Népfőiskola elnöke szólalt fel, aki köszöntőjében kihangsúlyozta: a Művészeti Népfőiskola kiemelt feladatának tekinti a fiatalok szabadidős lehetőségeinek bővítését és a kulturált időtöltés biztosítását. A beszéd után Tóth András, a Magyar Kerékpáros Turisztikai Szövetség projektvezetője tartott izgalmas, szakmai előadást a gyermekeknek és szüleiknek. A szakember elmondta, a pumpapálya a legpopulárisabb pályatípus, amit a legszélesebb körben tudnak kipróbálni az érdeklődők. A pályákat ugyanis a kezdők, a rutinos bringások és még a versenyzők is egyaránt használhatják. Az előadást követően Kovács Győző és csapata tartott látványos pályabemutatót, amely után a közönségnek is lehetősége nyílt a velencei pumpapálya kipróbálására. 

Az érdeklődőket az előadás és bemutató mellett üdítő, zene, ajándékcsomag és ingyenes sportolási lehetőség várta. 

Köszönjük, hogy velünk tartottak ‼️

Fotók: Kőmives András