MŰVÉSZEK A MENEKÜLTEKÉRT

Kárpát-medencei művészek segítenek a Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola szervezésében

A Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola jótékonysági árverést szervez az Ukrajnát sújtó háborút elszenvedők megsegítésére.

Kétszer ad, aki gyorsan ad: a kiállítást és árverést a lehető leggyorsabban szervezzük meg és bonyolítjuk le hála csodálatos művészeinknek, akik azonnal reagáltak felhívásunkra, és felajánlották alkotásaikat e nemes célra!

A felajánlott művekből március 19-én szombaton kiállítást nyitunk, amely március 26-ig lesz látogatható a Halász Gedeon Eseményközpontban. A jótékonysági árverés időpontja március 27. vasárnap 11 óra ugyanitt.

A kiállított alkotásokat honlapunkon is elérhetővé tesszük, hogy minél többekhez jusson el a lehetőség híre és a megvásárolható műalkotások képe.

A jótékonysági árverés teljes bevételét a Népfőiskola az ukrajnai menekültek megsegítésére fordítja: a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet számára átutalja.

Az árverés eredményéről és a bevétel felhasználásáról minden résztvevő pontos információt kap.

Akik már felajánlottak alkotásokat:

Bátai Sándor

Zséger Olívia

Majoros Áron

Árverési szabályzat

Regisztrációs űrlap - természetes személy részére

Regisztrációs űrlap - szervezetek részére

Meghatalmazás árverésen való részvételre - természetes személy részére

Meghatalmazás árverésen való részvételre - szervezet részére