Május 7-én, szombaton délelőtt 10 órakor került megrendezésre a Csajághy Laura Színpad és a Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola együttműködésében megvalósult, egész tanéven át tartó drámajáték programunk záró rendezvénye a Halász Gedeon Eseményközpontban.

A bemutatón Rodics Eszter, a KMMNA elnöke köszöntötte a résztvevőket.

A 3-4. osztályosok bevezetője és a Pletykás asszonyok produkciója után az 1-2. osztályosok Petőfi Sándor Arany Lacinak című versét adták elő.

A felsősök Arany János: Bajusz művének feldolgozásával léptek színpadra, végül a gimisek Versíró verseny (Lázár Ervin: Négyszögletű kerek erdő által inspirálva) produkciója zárta a délelőttöt.

A tanulók Kéki Andrea drámapedagógus vezetésével készültek fel előadásaikra, s kaptak vastapsot a teltházas nézőtérről.